Naše služby

Poťah ERBE

PARKOVANIE

Počas nákupu u nás je vám k dispozícii veľké parkovisko priamo pred obchodom. Ak je parkovisko pre vás chránené rampami, nebojte sa, počas celej doby parkovania neplatíte. Stačí, ak pred odchodom požiadate predajcu o označenie parkovacieho lístka na bezplatné parkovanie.

Poťah ERBE

DOVOZ NÁBYTKU

Matrace či nábytok, ktorý ste si zakúpili u nás, vám dovezieme pomocou kuriérskej služby alebo našim autom s našimi pracovníkmi. V prípade tohto spôsobu dopravy vám matrac či nábytok privezieme na najbližšie možné miesto, ktoré je prístupné autom. S našou spoľahlivou dopravou máte istotu, že váš matrac či nábytok vám privezieme spoľahlivo a bez poškodenia.

Poťah ERBE

VYNESENIE NÁBYTKU

V rámci našich služieb vám ponúkame nielen dovoz nábytku či matracov, ale aj možnosť vyniesť ich do vášho bytu alebo domu. Túto službu zabezpečujeme dvoma skúsenými pracovníkmi, ktorí nábytok umiestnia presne tam, kde si to želáte. Cena závisí od množstva vynášaného nábytku, jeho hmotnosti a poschodia. Naši predajcovia vám radi pripravia individuálnu cenu podľa vašich konkrétnych požiadaviek.
 

Montážnik pripevňuje kovanie elektrickou skrutkovačkou.

MONTÁŽ NÁBYTKU

Montáž nábytku je dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje jeho funkčnosť a životnosť. Naši skúsení montážnici váš nový nábytok odborne zmontujú a vysvetlia vám jeho používanie. Nábytok vždy montujeme dvoma pracovníkmi. Cena za montáž závisí od časovej a technickej náročnosti práce a je individuálne prispôsobená podľa vašich konkrétnych požiadaviek. 
 

Žena si vyberá z materiálov položených na stole.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Pri výbere nábytku, matraca, či novej postele je pre nás dôležité, aby ste si u nás vybrali nábytok, ktorý vám bude dlhé roky bezproblémovo slúžiť. Naši odborní predajcovia vám pomôžu zorientovať sa v širokej ponuke matracov a postelí a vďaka ich dlhoročným skúsenostiam pomôžu vybrať ten najlepší matrac alebo posteľ práve pre vás.
 

Priemyselný šijací stroj v dielni.

VÝROBA NA MIERU

Popri štandardných výrobkoch, ktoré nájdete na našom e-shope alebo na predajniach, vám vieme ponúknuť aj výrobu na mieru podľa vašich požiadaviek a našich možností. Sme výrobca a vďaka vlastnej výrobe máme široké možnosti nájsť individuálne riešenie vašich predstáv.  

Prihlásenie

Zabudnuté heslo (obnovenie hesla)
Nemáte účet? Registrujte sa